Návrh řešení pro Váš gastronomický provoz

Na základě Vašeho požadavku a Vámi dodaných podkladů Vám buď navrhneme správnou technologii, a to jak z hlediska typu, tak i potřebné velikosti a výkonu, nebo Vám zpracujeme dispoziční řešení celého gastronomického provozu. To první v případě potřeby jednotlivých spotřebičů dle výběru z našeho katalogu, to druhé při budování celého nového provozu, či rekonstrukci starého. Je rovněž možné se dohodnout na zapracování námi dodávané technologie do již zcela, či částečně zpracovaného projektu, který již máte k dispozici. Samozřejmostí je, že naše návrhy jsou zpracovány tak, aby maximálně podporovaly současné trendy moderních gastro provozů a rovněž splňují veškeré hygienické předpisy a požadavky.

Konečná realizace řešení

Po Vašem schválení vybrané technologie, nebo zpracovaného návrhu řešení Vám vytvoříme cenovou nabídku. Po jejím odsouhlasení dodáme, namontujeme a zprovozníme vybrané spotřebiče, nábytek a technologii. V případě, že se jedná o řešení dle projektu, tak do schváleného dispozičního řešení dokreslíme jednotlivá přípojná místa pro média (elektro, instalace, plyn). Přípravu montážního prostoru pak konzultujeme s jednotlivými řemesly.

Prodej a dodávky zařízení a vybavení pro restaurace a bary

Na těchto internetových stránkách naší společnosti naleznete katalog zboží, jehož prodej , popř. instalaci a zaškolení obsluhy, naše společnost nabízí. Ke každému zákazníkovi máme individuální přístup a s konečným výběrem zboží , před závaznou objednávkou, Vám poradí náš školený personál. Výběr zboží a jeho přesun zákazníkem do položky označené „košík - poptávka“ , proto není objednávkou zboží , ale na základě tohoto výběru Vás bude kontaktovat náš zaměstnanec na email uvedený v příslušné poptávce , který Vás s vybraným produktem seznámí, doporučí Vám optimální řešení a projedná s Vámi další náležitosti tak, aby mohla být v případě potřeby řádně uzavřena kupní smlouva.

Ze zboží z našeho katalogu si můžete buď sestavit poptávku, na základě které Vás po jejím odeslání a zpracování budeme kontaktovat za účelem následného sestavení nezávazné nabídky a doladění podrobností tak aby Vám byla sestavena k Vaší úplné spokojenosti. Nebo můžete napsat, či zavolat o jaký druh technologie máte zájem a v tom případě Vám bude v nejbližším možném termínu zpracována a zaslána nezávazná nabídka. Rovněž je možné poslat k Vám po dohodě obchodního zástupce, který na místě posoudí situaci, zjistí podrobnosti a poradí, abychom naší nabídku mohli zpracovat co nejpřesněji. Tato služba je pro Vás rovněž nezávazná.

Údržba a servis zařízení

Na veškerou námi dodanou technologii provádíme záruční i pozáruční servis a to pravidelně školenými servisními techniky s dlouholetou praxí. Návod na údržbu a použití v českém jazyce je součástí každého námi dodaného výrobku, u kterého je to potřeba. Samozřejmostí je základní a v případě potřeby i odborné zaškolení obsluhy. V případě dohody můžeme provádět i pravidelnou preventivní prohlídku dodaného zařízení.

Krátké zprávy


Na českém trhu dodáváme technologii od renomovaných českých i světových výrobců:SPOLEHLIVOST A PROFESIONALITA.

Bezstarostný provoz začíná u vybavení. Navrhujeme i ty nejnáročnější kuchyně.

Z KUCHYNĚ AŽ NA STŮL.

Vybavíme Váš provoz v celém rozsahu.

ELEGANCE A UŽITEČNOST.

Dokonalý celek pro Vás sestavíme do posledního detailu.

S NÁMI ZÍSKÁVÁTE ČAS.

Věnujte energii tomu, co je opravdu důležité.

PEČLIVĚ SESTAVENÝ KATALOG.

Do Vašich provozů vybíráme pouze ty nejlepší výrobky od renomovaných výrobců.

DOBROU CHUŤ, PŘEDEVŠÍM…

Řešení od nás k Vaší naprosté spokojenosti.

GASTRO zařízení s.r.o.
Na Ohradech 85
270 61 Lány
+420 739 561 306
www.gastro-zarizeni.cz
IČ 48953628
DIČ CZ48953628


Osobní údaje Kontakty GASTRO zarizeni s.r.o. © 2023
Kontaktní formulář:

designed - online4u.cz - powered by Zend & jQuery - programmed: online4u.cz - www.online4u.cz